יום שני, 24 במאי 2010

צילום פורטרטים לתדמית ופרסוםאם אתם מקימים אתר או חושבים על פרסום מודפס  הכתבה הזו היא בשבילכם.
כאשר המוצר העיקרי שאתם מוכרים הוא אתם עצמכם, כשחשובה לכם התדמית לקידום העסק, יהיה זה נכון  להשקיע בצילום טוב שלכם, צילום פורטרט מקצועי ומתאים לצרכים העסקיים שלכם.

מתי כדאי להשקיע בצילום מקצועי? במידה ואתם עוסקים במקצועות חופשיים בהם הנראות שלכם חשובה והפנים שלכם הם כרטיס הביקור שלכם. בתחומים בהם האסתטיקה חשובה לדוגמא- איפור ועיצוב שיער, קוסמטיקה, משפטים, אמנות, עיצוב פנים, משחק, סטיילינג ,תחומי המזון, אוכל ביתי, חוגים, מרצים ומוסיקה.
הצילום המקצועי להבדיל מצילום ביתי או משפחתי יראה אתכם בצורה הטובה ביותר ידגיש את החיובי בכם ויראה אתכם באור הנכון .

למי שחושב  "אני לא פוטוגני" או "אני לא מצטלם טוב"  אגיד כי - התפקיד שלי כצלמת מקצועית  הוא לדעת איך להוציא את הצד הטוב ביותר של המצולם .
לפני שמגיע אליי לקוח/ה אני נוהגת לשאול לגבי יעוד הצילום, האם הוא מיועד לכתבה, לאתר אישי, לאתר הכרויות  או אולי למגזין. כך אוכל להבין יותר את צרכי המצולם,  האם הכיוון הוא יותר עסקי או אולי משוחרר ולא מעונב. בהתאם אמליץ  על ביגוד נכון וגם על המקום הנכון להצטלם בו.
צילום בסטודיו או בחוץ-בפארק, ברחוב, להצטלם במקום העבודה , או ליד שולחן העבודה  במשרד .לדוגמא: לצייר למשל הייתי ממליצה להצטלם ליד העבודות או במקום בו הוא יוצר כדי לתת תחושה של מקום ואופי .
הטיפ הכי טוב שיש לי לגבי לבוש הוא - תבואו עם הבגד שכאשר אתם לובשים אותו אתם מקבלים רק מחמאות כל היום, ואתם מרגישים בו הכי בנוח ככה תדעו שבאמת זה הבגד הטוב ביותר עבורכם.

כדי לבחור את  הצבעים המתאימים, אני מבקשת להביא כמה בגדים להחלפה ולבחירה,
כשתבואו לצילום אני אעזור בבחירה  של הבגדים המתאימים  לכם .
אני מבקשת לבוא במיטבכם- מאופרים, מסורקים וגם מגולחים (לגברים).
מהנשים אני מבקשת ללכת לספר שבוע לפני הצילום ואולי גם ביום הצילום. כמובן שתמיד ניתן להביא מאפרת ומעצבת שיער ליום הצילום.
אני מצלמת הרבה תמונות,  זאת כדי שנוכל לבחור את הצילום המתאים.
בסיום הצילומים אנחנו יכולים לבחור את הצילומים הטובים ביותר שצילמתי .
אחרי שנבחרו צילומים טובים, ניתן  לעשות מעט 'תיקונים' (ריטושים) לתמונה , למשל להבהיר ולהלבין שיניים  ולתקן פגמי עור קלים, אפילו צילומים של דוגמניות עם עור מושלם מרטשים כך שאין מה לחשוש.
עם הצילומים שתקבלו תוכלו להשתמש בכל פרסום שלכם מודפס או אינטרנטי  - כרטיסי ביקור, אתר אישי, בלוג, ברושור ועוד .